ATP Miami: Yuichi Sugita – Robin Haase

Dziś ruszamy z turniejem męskim w Miami. W jednym z dzisiejszych spotkań Japończyk Yuichi Sugita zmierzy się z Holendrem Robinem Haase. 

Robin Haase nabawił się kontuzji biodra w Dubaju. Holenderskie media donosiły, że wycofa się on z Indian Wells i Miami, aby w spokoju wyleczyć się i przygotować do sezonu kortów ziemnych. W Indian Wells faktycznie Holendra na kortach nie oglądaliśmy, jednak postanowił on spróbować swoich sił w Miami.

Ciężko dziwić się Haase, bo jest to turniej bardzo prestiżowy, w którym można zarobić niemałe pieniądze i zdobyć sporo punktów do rankingu. Na pewno gdyby to były zawody niższej klasy to Holender kurowałby się i trenował na kortach ziemnych.

Sugita w tym sezonie nie notuje zadowalających wyników, jednak poniżej pewnego poziomu nie schodzi. "Tenisowo" na pewno nie odstaje od Haase, natomiast dużo bardziej cenię jego solidność i strefę mentalną.

Wydaje mi się, że Haase nie jest w 100% przygotowany do tego turnieju. Nawet jeśli wyleczył kontuzję, to za pewne nie miał zbyt wiele czasu na trening. Do tego dochodzi aklimatyzacja, bo będzie to jego pierwsze spotkanie w USA w tym sezonie. Uważam, że faworytem tego meczu jest Japończyk.

Mój typ na to spotkanie: Yuichi Sugita @ 1.95 Pinnacle [5/10j]

WYNIK: 4/6, 6/3, 1/6 | ZYSK: -5j

Szanse typu oceniam na minimum 60%. Gramy u bukmachera, gdzie w przypadku kreczu nie dostaniemy zwrotu. W Pinnacle wystarczy 1 rozegrany set.

Wartość valuebeta: 0.60 * 1.91 = 1.17

Planowany start spotkania: 21.03.2018, godz. 16:00

No Comments Yet.

Leave a comment