WTA Indian Wells: Sloane Stephens – Darya Kasatkina

W dzisiejszej ofercie wiele jest ciekawych spotkań z udziałem kobiet, a jednym z nich na pewno jest pojedynek Stephens z Kasatkiną. 

Sloane Stephens podbudowana zwycięstwem z Viktorią Azarenką powinna pójść za ciosem. Amerykana od zwycięstwa w US Open 2017 próbuję wejść na swój normalny poziom, jednak dotychczas bez większych efektów. Być może na ojczystej ziemi ponownie zacznie wygrywać. Indian Wells jest dla niej pierwszym turniejem od US Open, który rozgrywa przed własną publicznością.

Darya Kasatkina to w tym sezonie mała zagadka. W Australii zupełnie jej się nie wiodło, przegrała w 1. rundzie w Brisbane i Sydney oraz w 2. rundzie AO. Następnie zaliczyła dobry turniej w swoich kraju w Saint Petersburgu, gdzie dotarła do półfinału (turniej halowy). W Doha poddała przegrany mecz w 1. rundzie z Bellis, z powodu kontuzji szyi.  Następnie zagrała świetne zawody w Dubaju, gdzie dotarła do finału, w którym przegrała z Svitoliną. W Indian Wells w pierwszym meczu pokonała Siniakovą, choć mecz nie potrwał do samego końca, ponieważ Czeszka poddała mecz przy stanie 6/2, 5/2. Naprawdę ciężko oceniać formę Rosjanki w tym sezonie, ponieważ jest to sinusoida.

Pójdę w tym meczu w stronę Stephens, ponieważ wydaje mi się, że jeżeli ta zawodniczka ma w końcu wrócić do swojej optymalnej formy to zrobi to właśnie w amerykańskich turniejach, gdzie czuje się najlepiej.

Kasatkina w tym momencie nie jest zawodniczką, która powinna być faworytką tego spotkania. Na pewno jest to utalentowana zawodniczka z przyjemnym dla oka stylem gry, jednak możliwości tenisowe Amerykanki są nieporównywalnie większe. Pytanie tylko, którą wersję Stephens zobaczymy w tym spotkaniu?

Mój typ na to spotkanie: Sloane Stephens @ 2.40 Dafabet [2.5/10j]

WYNIK: 4/6, 3/6 | ZYSK: -2.5j

Szanse typu oceniam na minimum 50%.

Wartość valuebeta: 0.50 * 2.40 = 1.20

Planowany start spotkania: 12.03.2018, godz. 22:30

No Comments Yet.

Leave a comment